TP-Link UE310C USB Type-C to 2.5 Gigabit Ethernet Network Adapter | TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): UE310C
Prekės kodas (MPN): UE310C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-06-05 - / 5 vnt. | - | 21,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 19.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 24.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 64.00 g |
| Plastic (No PET): | 16.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 3333 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 19.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 24.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 64.00 g |
| Plastic (No PET): | 16.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 3333 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |