TP-LINK TL-WR3002X AX3000 Wi-Fi 6 Pocket Travel Router | TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-WR3002X
Prekės kodas (MPN): TL-WR3002X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 60,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 1870 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 1870 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |