TP-LINK TL-SG3428XMP JetStream 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-SG3428XMP
Prekės kodas (MPN): TL-SG3428XMP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 625,27 € | ||
| S2 | - / - | 699,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 186.00 mm |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 172.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Funkcijos Enterprise switch with 10G uplink Dedicated 24 PoE+ ports (384 W budget) for numerous applications Software-Defined Networking (SDN) with Cloud Access Advanced L3 features Secure networking Enterprise level features Advanced QoS ISP features IPv6 support |
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 186.00 mm |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 172.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Funkcijos
Enterprise switch with 10G uplink
Dedicated 24 PoE+ ports (384 W budget) for numerous applications
Software-Defined Networking (SDN) with Cloud Access
Advanced L3 features
Secure networking
Enterprise level features
Advanced QoS
ISP features
IPv6 support