TP-LINK TL-SG3428X-M2 JetStream 24-Port 2.5GBASE-T L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots TP-LINK JetStream L2+ Managed Switch TL-SG3428X-M2 Managed L2+ Rack Mountable SFP+ ports quantity 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 600,26 € | ||
| S2 | - / - | 587,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | TL-SG3428X-M2 |
| Producer product family: | JetStream L2+ Managed Switch |
| Switch type: | Managed L2+ |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Predominant port type: | 2.5 Gbps (RJ-45) |
| POE: | No |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The TP-Link JetStream TL-SG3428X-M2 V1.6 is a managed switch designed to meet the demands of today’s high-performance networks. With a switching capacity of 200 Gbps and a packet forwarding rate of 148.80 Mpps, this switch supports 24 ports of 10/100/1000/2.5G and 4 additional 10 Gigabit SFP+ ports, ensuring seamless data transmission and efficient network management. Its feature set, including VLAN support, Quality of Service (QoS), and robust security measures such as IP source guard and DHCP snooping, helps maintain a secure and reliable network environment for small and medium-sized businesses. Funkcijos 2.5 Gbps speed 10G Lightning-Fast uplink Integrated into Omada SDN Centralized management Static routing Robust security strategies Optimize voice and video applications Standalone management |
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | TL-SG3428X-M2 |
| Producer product family: | JetStream L2+ Managed Switch |
| Switch type: | Managed L2+ |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Predominant port type: | 2.5 Gbps (RJ-45) |
| POE: | No |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The TP-Link JetStream TL-SG3428X-M2 V1.6 is a managed switch designed to meet the demands of today’s high-performance networks. With a switching capacity of 200 Gbps and a packet forwarding rate of 148.80 Mpps, this switch supports 24 ports of 10/100/1000/2.5G and 4 additional 10 Gigabit SFP+ ports, ensuring seamless data transmission and efficient network management. Its feature set, including VLAN support, Quality of Service (QoS), and robust security measures such as IP source guard and DHCP snooping, helps maintain a secure and reliable network environment for small and medium-sized businesses.
Funkcijos
2.5 Gbps speed
10G Lightning-Fast uplink
Integrated into Omada SDN
Centralized management
Static routing
Robust security strategies
Optimize voice and video applications
Standalone management