TP-LINK SX6632YF Omada 26-Port 10G Stackable L3 Managed Aggregation Switch with 6 25G Slots | TP-LINK SX6632YF V1 | Rack-mountable
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SX6632YF
Prekės kodas (MPN): SX6632YF
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 4501,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross width (mm): | 380.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 300 g |
| Gross weight: | 11.11 kg |
| Net weight: | 10.11 kg |
| Tare weight (kg): | 1 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 26 |
| Form factor: | Rack-mountable |
| Colour of product: | Black |
| Type: | Switch |
| Ethernet interface type: | 10 Gigabit Ethernet |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | 10 Gigabit Ethernet |
| Switch layer: | Layer 3 |
| Jumbo frames: | 9KB |
| Web-based management: | Yes |
| Producer product name: | SX6632YF V1 |
| Dimensions (WxDxH): | 44 cm x 38 cm x 4.4 cm mm |
| Power supply: | AC 100-240 V (50/60 Hz) W |
| SSH/SSL support: | SSL 3.0, TLS 1.2 |
| MAC address table: | 128K entries entries |
| Height: | 4.4 cm |
| Depth: | 38 cm |
| Width: | 44 cm |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross width (mm): | 380.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 300 g |
| Gross weight: | 11.11 kg |
| Net weight: | 10.11 kg |
| Tare weight (kg): | 1 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 26 |
| Form factor: | Rack-mountable |
| Colour of product: | Black |
| Type: | Switch |
| Ethernet interface type: | 10 Gigabit Ethernet |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | 10 Gigabit Ethernet |
| Switch layer: | Layer 3 |
| Jumbo frames: | 9KB |
| Web-based management: | Yes |
| Producer product name: | SX6632YF V1 |
| Dimensions (WxDxH): | 44 cm x 38 cm x 4.4 cm mm |
| Power supply: | AC 100-240 V (50/60 Hz) W |
| SSH/SSL support: | SSL 3.0, TLS 1.2 |
| MAC address table: | 128K entries entries |
| Height: | 4.4 cm |
| Depth: | 38 cm |
| Width: | 44 cm |
| Warranty: | 60 month(s) |