TP-LINK SX3832 Omada 24-Port 10GBASE-T L2+ Managed Switch with 8 10GE SFP+ Slots
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SX3832
Prekės kodas (MPN): SX3832
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1750,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 4.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 4.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |