TP-LINK Switch Web managed TL-SL2428P Web managed, Rack mountable, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 24, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 4, Power supply type Single
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 333,48 € | ||
| S2 | - / - | 326,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 528.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 2.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 640.00 g |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combo SFP ports quantity: | 2 |
| Switch type: | Web managed |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Single |
| Producer product name: | TL-SL2428P |
| Producer product family: | Switch Web managed |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 24 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 4 |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The T1500-28PCT provides 24 10/100Mbps ports that supports 802.3at/af-compliant PoE, with a total PoE power supply up to 180W, powerful and flexible enough for users to deploy wireless access points or IP-based network surveillance cameras. The switch also comes equipped with 4 10/100/1000Mbps RJ45 ports and 2 combo SFP slots, expanding your network flexibly. In addition, it provides high performance, enterprise-level QoS, useful security strategies and rich layer 2 management features. TP-LINK Smart PoE Switch T1500-28PCT is a cost-effective product solution for the small and medium business. T1500-28PCT has useful security features. The Storm Control feature protects against Broadcast, Multicast and Unknown unicast Storm. Quality of Service (QoS, L2 to L4) provides enhanced traffic management capabilities to move your data smoother and faster. Anymore, the easy-to-use web management interfaces, along with SNMP and RMON, mean faster setup and configuration with less downtime. For workgroup and departments requiring cost-sensitive layer 2 switch, TP-LINK smart PoE switch T1500-28PCT provides you the ideal access-edge solution. Funkcijos Abundant Layer 2 features Enterprise Level management features Advanced QoS features |
| Gross depth (mm): | 528.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 2.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 640.00 g |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combo SFP ports quantity: | 2 |
| Switch type: | Web managed |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Single |
| Producer product name: | TL-SL2428P |
| Producer product family: | Switch Web managed |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 24 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 4 |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The T1500-28PCT provides 24 10/100Mbps ports that supports 802.3at/af-compliant PoE, with a total PoE power supply up to 180W, powerful and flexible enough for users to deploy wireless access points or IP-based network surveillance cameras. The switch also comes equipped with 4 10/100/1000Mbps RJ45 ports and 2 combo SFP slots, expanding your network flexibly. In addition, it provides high performance, enterprise-level QoS, useful security strategies and rich layer 2 management features.
TP-LINK Smart PoE Switch T1500-28PCT is a cost-effective product solution for the small and medium business. T1500-28PCT has useful security features. The Storm Control feature protects against Broadcast, Multicast and Unknown unicast Storm. Quality of Service (QoS, L2 to L4) provides enhanced traffic management capabilities to move your data smoother and faster. Anymore, the easy-to-use web management interfaces, along with SNMP and RMON, mean faster setup and configuration with less downtime. For workgroup and departments requiring cost-sensitive layer 2 switch, TP-LINK smart PoE switch T1500-28PCT provides you the ideal access-edge solution.
Funkcijos
Abundant Layer 2 features
Enterprise Level management features
Advanced QoS features