TP-LINK Switch TL-SL1218MP Unmanaged, Rack-mountable, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 16, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 2, PoE+ ports quantity 16
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 183,41 € | ||
| S2 | - / - | - | 180,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 250.00 mm |
| Gross weight: | 2.581 kg |
| Gross width (mm): | 528.00 mm |
| Net weight: | 2.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 281.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.321 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SL1218MP |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 2 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | |
| Form factor: | Rack-mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 16 |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 16 |
Aprašymas TP-Link's new TL-SL1218MP PoE switch with all 16 ports supporting the PoE+ standard provides a simple way to expand the wired network while transferring power over the same Ethernet cable at the same time. With a total power budget of 192W, up to 30W per port, TL-SL1218MP can power more high-powered devices such as Access Points, IP Cameras, IP Phones and so on. Moreover, with innovative Extend Mode, devices can get PoE power supply and data transmission from 250m's distance. Priority mode ensures high priority for Port 1-8, which guarantees the quality of sensitive applications. Funkcijos 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 ports, 2 Gigabit RJ45 ports and 2 combo Gigabit SFP slots Up to 250m data and power transmission under extend mode specially designed for surveillance system Priority mode for port1-8 to guarantees the quality of sensitive applications like video monitor High PoE power budget with up to 30W for each PoE port and 192W for all PoE ports Easy to use, with no configuration and installation needed |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 250.00 mm |
| Gross weight: | 2.581 kg |
| Gross width (mm): | 528.00 mm |
| Net weight: | 2.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 281.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.321 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SL1218MP |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 2 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | |
| Form factor: | Rack-mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 16 |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 16 |
Aprašymas
TP-Link's new TL-SL1218MP PoE switch with all 16 ports supporting the PoE+ standard provides a simple way to expand the wired network while transferring power over the same Ethernet cable at the same time. With a total power budget of 192W, up to 30W per port, TL-SL1218MP can power more high-powered devices such as Access Points, IP Cameras, IP Phones and so on. Moreover, with innovative Extend Mode, devices can get PoE power supply and data transmission from 250m's distance. Priority mode ensures high priority for Port 1-8, which guarantees the quality of sensitive applications.
Funkcijos
16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 ports, 2 Gigabit RJ45 ports and 2 combo Gigabit SFP slots
Up to 250m data and power transmission under extend mode specially designed for surveillance system
Priority mode for port1-8 to guarantees the quality of sensitive applications like video monitor
High PoE power budget with up to 30W for each PoE port and 192W for all PoE ports
Easy to use, with no configuration and installation needed