TP-LINK Switch TL-SG1428PE Web managed, Rack Mountable, PoE+ ports quantity 24, 28x10/100/1000 Mbit/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 300,13 € | ||
| S2 | - / - | 294,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 336.00 mm |
| Gross weight: | 3.94 kg |
| Gross width (mm): | 528.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 512.00 g |
| Plastic (No PET): | 128.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.64 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1428PE |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Web managed |
| Power supply type: | 100-240VAC, 50-60Hz voltage |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 24 |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Case material: | Steel |
| Ethernet LAN data rates: | 28x10/100/1000 Mbit/s |
Aprašymas The TL-SG1428PE is fully compatible with PoE devices, such as IP cameras, access points, and IP phones. It also works with non-PoE wired devices to provide gigabit connections, such as PCs, printers, and IPTV. Funkcijos 24 10/100/1000Mbps RJ45 PoE+ Ports Switch with 2 SFP Slots PoE power budget is up to 250 W, making it ideal for small to medium business surveillance systems Priority Mode helps to guarantee the quality of sensitive application like video monitoring PoE Auto Recovery enables system self-healing to guarantee the stable operation of PoE-connected devices QoS is for smooth internet-surfing experience and IGMP Snooping is capable of optimizing traffic for IPTV Intelligent power management can protect the switch from overload |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 336.00 mm |
| Gross weight: | 3.94 kg |
| Gross width (mm): | 528.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 512.00 g |
| Plastic (No PET): | 128.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.64 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1428PE |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Web managed |
| Power supply type: | 100-240VAC, 50-60Hz voltage |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 24 |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Case material: | Steel |
| Ethernet LAN data rates: | 28x10/100/1000 Mbit/s |
Aprašymas
The TL-SG1428PE is fully compatible with PoE devices, such as IP cameras, access points, and IP phones. It also works with non-PoE wired devices to provide gigabit connections, such as PCs, printers, and IPTV.
Funkcijos
24 10/100/1000Mbps RJ45 PoE+ Ports Switch with 2 SFP Slots
PoE power budget is up to 250 W, making it ideal for small to medium business surveillance systems
Priority Mode helps to guarantee the quality of sensitive application like video monitoring
PoE Auto Recovery enables system self-healing to guarantee the stable operation of PoE-connected devices
QoS is for smooth internet-surfing experience and IGMP Snooping is capable of optimizing traffic for IPTV
Intelligent power management can protect the switch from overload