TP-LINK Switch TL-SG1210P Web Managed, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 1, SFP ports quantity 1, PoE+ ports quantity 8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 81,80 € | |
| S2 | - / - | - | 85,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.62857 kg |
| Gross width (mm): | 315.00 mm |
| Net weight: | 1.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 365.12 g |
| Plastic (No PET): | 23.45 g |
| Tare weight (kg): | 0.38857 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1210P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| Switch type: | Web Managed |
| Power supply type: | |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 1 |
| PoE+ ports quantity: | 8 |
Aprašymas Port 1-8 of the switch support Power over Ethernet (PoE) function. These PoE ports can automatically detect and supply power with those IEEE 802.3af/at compliant Powered Devices (PDs). When total power consumption excels 63W, the intelligent power management will cut the lower priority port power off to ensure the high priority port's power supply and protect the device from power overload operation. Sturdy, compact metal casing, with desktop/wall-mounting design, to meet your needs in any environment. Besides, fanless design ensures quiet operation. Funkcijos 9 10/100/1000Mbps RJ45 ports, 1 Gigabit SFP port With 8 PoE+ ports, transfers data and power on one single cable Working with IEEE 802.3af/at compliant PDs, expands home and office network 802.1p/DSCP QoS enable smooth latency-sensitive traffic High PoE power budget with up to 30W for each PoE port and 63W for all PoE ports Easy to use, with no configuration and installation needed |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.62857 kg |
| Gross width (mm): | 315.00 mm |
| Net weight: | 1.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 365.12 g |
| Plastic (No PET): | 23.45 g |
| Tare weight (kg): | 0.38857 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1210P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| Switch type: | Web Managed |
| Power supply type: | |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 1 |
| PoE+ ports quantity: | 8 |
Aprašymas
Port 1-8 of the switch support Power over Ethernet (PoE) function. These PoE ports can automatically detect and supply power with those IEEE 802.3af/at compliant Powered Devices (PDs).
When total power consumption excels 63W, the intelligent power management will cut the lower priority port power off to ensure the high priority port's power supply and protect the device from power overload operation.
Sturdy, compact metal casing, with desktop/wall-mounting design, to meet your needs in any environment. Besides, fanless design ensures quiet operation.
Funkcijos
9 10/100/1000Mbps RJ45 ports, 1 Gigabit SFP port
With 8 PoE+ ports, transfers data and power on one single cable
Working with IEEE 802.3af/at compliant PDs, expands home and office network
802.1p/DSCP QoS enable smooth latency-sensitive traffic
High PoE power budget with up to 30W for each PoE port and 63W for all PoE ports
Easy to use, with no configuration and installation needed