TP-LINK Switch TL-SG1024D Unmanaged, Desktop/Rackmountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 100,04 € | |
| S2 | - / - | - | 98,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 317 g |
| Plastic (No PET): | 16 g |
| Packing quantity: | 8 pc(s) |
| Gross weight: | 2.096 kg |
| Gross depth (mm): | 400 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 250 mm |
| Volume (m3): | 0.008 m³ |
| Net weight: | 1.763 kg |
| Tare weight (kg): | 0.333 kg |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1024D |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop/Rackmountable |
| Gross depth master carton: | 520 mm |
| Gross width master carton: | 425 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 16.768 kg |
| Tare weight master carton: | 1.315 kg |
| Palette Qty: | 176 pc(s) |
Aprašymas The TL-SG1024D Gigabit Ethernet switch provides you with a high-performance, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve your network to 1000 Mbps network. All 24 ports support auto MDI / MDIX, no need to worry about the cable type, simply Plug and Play. Moreover, with the advanced energy-efficient technology, the TL-SG1024D can save a big amount of power consumption, making it an eco-friendly solution for your business network. Funkcijos Special energy-efficient technology saves a considerable amount of power Supports MAC address self-learning, auto MDI / MDIX and auto negotiation Plug and Play design |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 317 g |
| Plastic (No PET): | 16 g |
| Packing quantity: | 8 pc(s) |
| Gross weight: | 2.096 kg |
| Gross depth (mm): | 400 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 250 mm |
| Volume (m3): | 0.008 m³ |
| Net weight: | 1.763 kg |
| Tare weight (kg): | 0.333 kg |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1024D |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop/Rackmountable |
| Gross depth master carton: | 520 mm |
| Gross width master carton: | 425 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 16.768 kg |
| Tare weight master carton: | 1.315 kg |
| Palette Qty: | 176 pc(s) |
Aprašymas
The TL-SG1024D Gigabit Ethernet switch provides you with a high-performance, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve your network to 1000 Mbps network. All 24 ports support auto MDI / MDIX, no need to worry about the cable type, simply Plug and Play. Moreover, with the advanced energy-efficient technology, the TL-SG1024D can save a big amount of power consumption, making it an eco-friendly solution for your business network.
Funkcijos
Special energy-efficient technology saves a considerable amount of power
Supports MAC address self-learning, auto MDI / MDIX and auto negotiation
Plug and Play design