TP-LINK Switch TL-SG1008P Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, PoE ports quantity 4, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 55,02 € | |
| S2 | - / - | - | 53,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 68 mm |
| Gross width (mm): | 280 mm |
| Gross height (mm): | 223 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 240 g |
| Paper/Pasteboard: | 7 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1008P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| Gross weight: | 0.983 kg |
| Net weight: | 0.736 kg |
| Tare weight (kg): | 0.247 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00424592 m³ |
Aprašymas TL-SG1008P is easy to install and use. It requires no configuration and installation. With desktop design, outstanding performance and quality, the TP-LINK TL-SG1008P 8-port gigabit desktop switch with 4-port PoE is a great selection for expanding your home or office network. Funkcijos Supports PoE IEEE 802.3af compliant PDs Supports IEEE 802.3x flow control for full-duplex mode and backpressure for half-duplex mode LED indicators for monitoring power, link, activity and speed |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 68 mm |
| Gross width (mm): | 280 mm |
| Gross height (mm): | 223 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 240 g |
| Paper/Pasteboard: | 7 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1008P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| Gross weight: | 0.983 kg |
| Net weight: | 0.736 kg |
| Tare weight (kg): | 0.247 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00424592 m³ |
Aprašymas
TL-SG1008P is easy to install and use. It requires no configuration and installation. With desktop design, outstanding performance and quality, the TP-LINK TL-SG1008P 8-port gigabit desktop switch with 4-port PoE is a great selection for expanding your home or office network.
Funkcijos
Supports PoE IEEE 802.3af compliant PDs
Supports IEEE 802.3x flow control for full-duplex mode and backpressure for half-duplex mode
LED indicators for monitoring power, link, activity and speed