TP-LINK Switch TL-SG1005P Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, PoE ports quantity 4, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 48,35 € | |
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
- | 47,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 102 mm |
| Gross width (mm): | 186 mm |
| Gross height (mm): | 123 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 184 g |
| Paper/Pasteboard: | 4 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1005P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| Net weight: | 0.508 kg |
| Tare weight (kg): | 0.188 kg |
| Gross weight: | 0.696 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.002333556 m³ |
Aprašymas TL-SG1005P is a 5 10/100/1000Mbps ports unmanaged switch that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af compliant powered devices. In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices. Funkcijos Overload arrangement Port priority function Easy to use |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 102 mm |
| Gross width (mm): | 186 mm |
| Gross height (mm): | 123 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 184 g |
| Paper/Pasteboard: | 4 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1005P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| Net weight: | 0.508 kg |
| Tare weight (kg): | 0.188 kg |
| Gross weight: | 0.696 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.002333556 m³ |
Aprašymas
TL-SG1005P is a 5 10/100/1000Mbps ports unmanaged switch that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af compliant powered devices. In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices.
Funkcijos
Overload arrangement
Port priority function
Easy to use