TP-LINK Switch TL-SG1005LP Unmanaged, Desktop, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, PoE+ ports quantity 4, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 35,01 € | |
| S2 | - / - | - | 34,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 121.00 mm |
| Gross height (mm): | 131.00 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | TL-SG1005LP |
| Producer product family: | Switch |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | |
| Antennas quantity: | |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Power supply type: | External |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 4 |
| Predominant port type: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas TL-SG1005LP is a professional 5-port Gigabit switch with 4 PoE+ ports. The total 40 W PoE power budget for the four PoE ports opens up a wide range of applications, such as surveillance for offices, dormitories, and small businesses. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and more. The interior components of TL-SG1005LP are protected by high-quality metal casing to ensure a long product life. Funkcijos Dedicated 4-port PoE+ switch for numerous applications Intelligent power management Qos for fluent online experience IGMP snooping - traffic optimization for IPTV Durable metal casing Plug and play with no configuration required |
| Gross depth (mm): | 121.00 mm |
| Gross height (mm): | 131.00 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | TL-SG1005LP |
| Producer product family: | Switch |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | |
| Antennas quantity: | |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Power supply type: | External |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 4 |
| Predominant port type: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
TL-SG1005LP is a professional 5-port Gigabit switch with 4 PoE+ ports. The total 40 W PoE power budget for the four PoE ports opens up a wide range of applications, such as surveillance for offices, dormitories, and small businesses. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and more. The interior components of TL-SG1005LP are protected by high-quality metal casing to ensure a long product life.
Funkcijos
Dedicated 4-port PoE+ switch for numerous applications
Intelligent power management
Qos for fluent online experience
IGMP snooping - traffic optimization for IPTV
Durable metal casing
Plug and play with no configuration required