TP-LINK Switch TL-SG1005D Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type External, Plastic case
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | - | 16,17 € | |
| S2 | - / - | - | 15,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 145 mm |
| Gross height (mm): | 108 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 155 g |
| Paper/Pasteboard: | 3 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1005D |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Power supply type: | External |
| Other features: | Plastic case |
| Net weight: | 0.242 kg |
| Tare weight (kg): | 0.158 kg |
| Gross weight: | 0.4 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.0013311 m³ |
Aprašymas The TL-SG1005D 5-port Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old network to 1000Mbps network. Increase the speed of your network server and backbone connections, or make Gigabit to the desktop a reality. Power users in the home, office, workgroup, or creative production environment can now move large, bandwidth-intensive files faster. Transfer graphics, CGI, CAD, or multimedia files and other applications that have to move large files across the network almost instantly. |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 145 mm |
| Gross height (mm): | 108 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 155 g |
| Paper/Pasteboard: | 3 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG1005D |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Power supply type: | External |
| Other features: | Plastic case |
| Net weight: | 0.242 kg |
| Tare weight (kg): | 0.158 kg |
| Gross weight: | 0.4 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.0013311 m³ |
Aprašymas
The TL-SG1005D 5-port Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old network to 1000Mbps network. Increase the speed of your network server and backbone connections, or make Gigabit to the desktop a reality. Power users in the home, office, workgroup, or creative production environment can now move large, bandwidth-intensive files faster. Transfer graphics, CGI, CAD, or multimedia files and other applications that have to move large files across the network almost instantly.