TP-LINK Switch TL-SF1009P Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 9, PoE+ ports quantity 8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d.2 vnt. 2026-05-28 1 / 2 vnt. | - | 45,02 € | |
| S2 | - / - | - | 45,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 0.98 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 256.00 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1009P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 8 |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 9 |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Case material: | Steel |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
Aprašymas TL-SF1009P is an unmanaged switch with 9 10/100Mbps ports that requires no configuration and provides 8 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af/at compliant Powered Devices (PDs). In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP Cameras or IP Phones, etc. Funkcijos 9× 10/100 Mbps RJ45 ports 8× PoE+ ports transfer data and power on individual cables Works with IEEE 802.3af/at compliant PDs Up to 250 m data and power transmitting range under Extend Mode Priority Mode ensures high priority of ports 1 - 2 to guarantee the quality of sensitive application Supports PoE Power up to 30 W for each PoE port Supports PoE Power up to 65 W for 8 PoE ports Plug and play with no configuration required |
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 0.98 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 256.00 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1009P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| PoE+ ports quantity: | 8 |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 9 |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Case material: | Steel |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
Aprašymas
TL-SF1009P is an unmanaged switch with 9 10/100Mbps ports that requires no configuration and provides 8 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af/at compliant Powered Devices (PDs). In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP Cameras or IP Phones, etc.
Funkcijos
9× 10/100 Mbps RJ45 ports
8× PoE+ ports transfer data and power on individual cables
Works with IEEE 802.3af/at compliant PDs
Up to 250 m data and power transmitting range under Extend Mode
Priority Mode ensures high priority of ports 1 - 2 to guarantee the quality of sensitive application
Supports PoE Power up to 30 W for each PoE port
Supports PoE Power up to 65 W for 8 PoE ports
Plug and play with no configuration required