TP-LINK Switch TL-SF1008LP Unmanaged, Steel case, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 8, PoE ports quantity 4, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 40,02 € | |
| S2 | - / - | - | 39,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1008LP |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Steel case |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| SFP ports quantity: | |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 15.4 W |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 8 |
| PoE+ ports quantity: |
Aprašymas The TL-SF1008LP is a professional switch with 4 PoE ports. Quality of sensitive applications like video monitoring in critical business areas is guaranteed by offering higher priority options for ports 1-2 when one-touch priority ode is on. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and more. Funkcijos Intelligent power management Durable metal casing |
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 223.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1008LP |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Steel case |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| SFP ports quantity: | |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 15.4 W |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 8 |
| PoE+ ports quantity: |
Aprašymas
The TL-SF1008LP is a professional switch with 4 PoE ports. Quality of sensitive applications like video monitoring in critical business areas is guaranteed by offering higher priority options for ports 1-2 when one-touch priority ode is on. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and more.
Funkcijos
Intelligent power management
Durable metal casing