TP-LINK Switch TL-SF1008D Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-05-28 - / 5 vnt. | - | 13,34 € | |
| S2 | - / - | - | 13,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 139 mm |
| Gross height (mm): | 100 mm |
| Volume (m3): | 0.0011088 m³ |
| Plastic (No PET): | 61 g |
| Paper/Pasteboard: | 4 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1008D |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 8 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Power supply type: | External |
| Net weight: | 0.175 kg |
| Tare weight (kg): | 0.065 kg |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
Aprašymas TL-SF1008D 8-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch provides 8 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports. All ports support Auto MDI/MDIX function, eliminating the need for crossover cables or Uplink ports. The Switch is Plug-and-Play and each port can be used as general ports or Uplink ports and can be simply plugged into a server, a hub or a switch, using straight cable or crossover cable. The TP-LINK TL-SF1008D 8-port 10/100M Fast Ethernet Switch provides you with a low-cost, easy-to-use, high-performance, seamless and standard upgrade to improve your old network to a 100Mbps network. It will boost your network performance up to full duplex data transfer. Its wire-speed switching that forwards packets can be as fast as the speed that your network delivers those packets to them. |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 139 mm |
| Gross height (mm): | 100 mm |
| Volume (m3): | 0.0011088 m³ |
| Plastic (No PET): | 61 g |
| Paper/Pasteboard: | 4 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1008D |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 8 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Power supply type: | External |
| Net weight: | 0.175 kg |
| Tare weight (kg): | 0.065 kg |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
Aprašymas
TL-SF1008D 8-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch provides 8 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports. All ports support Auto MDI/MDIX function, eliminating the need for crossover cables or Uplink ports. The Switch is Plug-and-Play and each port can be used as general ports or Uplink ports and can be simply plugged into a server, a hub or a switch, using straight cable or crossover cable.
The TP-LINK TL-SF1008D 8-port 10/100M Fast Ethernet Switch provides you with a low-cost, easy-to-use, high-performance, seamless and standard upgrade to improve your old network to a 100Mbps network. It will boost your network performance up to full duplex data transfer. Its wire-speed switching that forwards packets can be as fast as the speed that your network delivers those packets to them.