TP-LINK Switch TL-SF1006P Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 6, PoE+ ports quantity 4, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-28 - / 2 vnt. | - | 40,02 € | |
| S2 | - / - | - | 39,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 121.00 mm |
| Gross height (mm): | 131.00 mm |
| Gross weight: | 0.87 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1006P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 6 |
| PoE+ ports quantity: | 4 |
Aprašymas TL-SF1006P is professional high-power switch with 4 PoE+ ports. The total 41 W PoE power budget for the four PoE ports opens up a wide range of applications, such as surveillance for offices, dormitories, and small businesses. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and more. With extend mode, the PoE transmission distance reaches up to 250 m - perfect for IP camera deployment in large areas. The interior components of TL-SF1006P are protected by high-quality metal casing to ensure a long product life. Funkcijos Dedicated 4-port PoE+ switch for numerous applications Ideal for IP surveillance - up to 250 m transmissions Priority video quality guaranteed Intelligent power management Durable metal casing Plug and play with no configuration required |
| Gross depth (mm): | 121.00 mm |
| Gross height (mm): | 131.00 mm |
| Gross weight: | 0.87 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1006P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 6 |
| PoE+ ports quantity: | 4 |
Aprašymas
TL-SF1006P is professional high-power switch with 4 PoE+ ports. The total 41 W PoE power budget for the four PoE ports opens up a wide range of applications, such as surveillance for offices, dormitories, and small businesses. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and more. With extend mode, the PoE transmission distance reaches up to 250 m - perfect for IP camera deployment in large areas. The interior components of TL-SF1006P are protected by high-quality metal casing to ensure a long product life.
Funkcijos
Dedicated 4-port PoE+ switch for numerous applications
Ideal for IP surveillance - up to 250 m transmissions
Priority video quality guaranteed
Intelligent power management
Durable metal casing
Plug and play with no configuration required