TP-LINK Switch TL-SF1005P Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 5, PoE ports quantity 4, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 35,01 € | |
| S2 | - / - | - | 34,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.43 kg |
| Gross width (mm): | 186.00 mm |
| Net weight: | 0.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1005P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| PoE+ ports quantity: | |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 5 |
Aprašymas TL-SF1005P is a 5 10/100Mbps ports unmanaged switch that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af compliant Powered Devices (PDs). In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP Cameras or IP Phones, etc. Funkcijos 5 10/100Mbps RJ45 ports With four PoE ports, transfers data and power on one single cable Working with IEEE 802.3af compliant PDs, expands home and office network Supports PoE Power up to 15.4W for each PoE port Supports PoE Power up to 58W for all PoE ports Requires no configuration and installation |
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.43 kg |
| Gross width (mm): | 186.00 mm |
| Net weight: | 0.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SF1005P |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| PoE+ ports quantity: | |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 5 |
Aprašymas
TL-SF1005P is a 5 10/100Mbps ports unmanaged switch that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af compliant Powered Devices (PDs). In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP Cameras or IP Phones, etc.
Funkcijos
5 10/100Mbps RJ45 ports
With four PoE ports, transfers data and power on one single cable
Working with IEEE 802.3af compliant PDs, expands home and office network
Supports PoE Power up to 15.4W for each PoE port
Supports PoE Power up to 58W for all PoE ports
Requires no configuration and installation