TP-LINK Switch T2600G-52TS L2 Managed, Rack Mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 48, SFP ports quantity 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 432,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 425.00 mm |
| Gross weight: | 4.055 kg |
| Gross width (mm): | 555.00 mm |
| Net weight: | 3.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 420.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.435 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | T2600G-52TS |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 48 |
| Switch type: | L2 Managed |
| Power supply type: | |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 4 |
| SFP+ ports quantity: |
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 425.00 mm |
| Gross weight: | 4.055 kg |
| Gross width (mm): | 555.00 mm |
| Net weight: | 3.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 420.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.435 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | T2600G-52TS |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 48 |
| Switch type: | L2 Managed |
| Power supply type: | |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 4 |
| SFP+ ports quantity: |