TP-LINK SG6654XHP Omada 48-Port Gigabit Stackable L3 Managed PoE+ Switch with 6 10G Slots
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG6654XHP
Prekės kodas (MPN): SG6654XHP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 4285,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 44.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 11.1 kg |
| Gross width (mm): | 420.00 mm |
| Net weight: | 11.1 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 44.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 11.1 kg |
| Gross width (mm): | 420.00 mm |
| Net weight: | 11.1 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |