TP-LINK SG5428X Omada 24-Port Gigabit Stackable Lite L3 Managed Switch with 4× 10G Slots
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG5428X
Prekės kodas (MPN): SG5428X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 566,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.75 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.75 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |