TP-Link RE405BE BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): RE405BE
Prekės kodas (MPN): RE405BE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 200,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 204.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 504 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 204.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 504 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |