TP-LINK RE315 AC1200 Mesh Wi-Fi Range Extender TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): RE315
Prekės kodas (MPN): RE315
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | - | 33,02 € | |
| S2 | - / - | - | 32,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 157.99 mm |
| Gross height (mm): | 88.99 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 124.99 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 983 pc(s) |
Aprašymas RE315 is more than a traditional range extender. It can create a Mesh network by connecting to a OneMesh router for seamless whole-home coverage. Enjoy a Mesh network without having to replace your existing router by simply updating your OneMesh router's firmware. Funkcijos Smart roaming One Wi-Fi name Easy setup and unified management Intuitive Web UI Fast encryption Hassle-free management with Tether app Online upgrade Ultimate wireless speed Support 802.11ac Adaptive path selection Simultaneous dual band Reliable connection |
| Gross depth (mm): | 157.99 mm |
| Gross height (mm): | 88.99 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 124.99 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 983 pc(s) |
Aprašymas
RE315 is more than a traditional range extender. It can create a Mesh network by connecting to a OneMesh router for seamless whole-home coverage. Enjoy a Mesh network without having to replace your existing router by simply updating your OneMesh router's firmware.
Funkcijos
Smart roaming
One Wi-Fi name
Easy setup and unified management
Intuitive Web UI
Fast encryption
Hassle-free management with Tether app
Online upgrade
Ultimate wireless speed
Support 802.11ac
Adaptive path selection
Simultaneous dual band
Reliable connection