TP-Link RE225BE BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender | TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): RE225BE
Prekės kodas (MPN): RE225BE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 99,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 91.00 mm |
| Gross height (mm): | 124.00 mm |
| Gross weight: | 0.47 kg |
| Gross width (mm): | 46.00 mm |
| Net weight: | 0.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 2128 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 91.00 mm |
| Gross height (mm): | 124.00 mm |
| Gross weight: | 0.47 kg |
| Gross width (mm): | 46.00 mm |
| Net weight: | 0.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 2128 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |