TP-LINK Range Extender RE605X 802.11ax 574+1201 Mbit/s 10/100/1000 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 Mesh Support No MU-MiMO No No mobile broadband Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 81,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 127 mm |
| Gross height (mm): | 202 mm |
| Gross weight: | 0.477 kg |
| Gross width (mm): | 98 mm |
| Net weight: | 0.277 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.002514092 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+1201 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | RE605X |
| Producer product family: | Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 2 |
| Palette Qty: | 687 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 127 mm |
| Gross height (mm): | 202 mm |
| Gross weight: | 0.477 kg |
| Gross width (mm): | 98 mm |
| Net weight: | 0.277 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.002514092 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+1201 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | RE605X |
| Producer product family: | Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 2 |
| Palette Qty: | 687 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |