TP-LINK Outdoor 5GHz 300Mbps WLAN Acc.P.
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): CPE510
Prekės kodas (MPN): CPE510
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 63,64 € | |
| S1 | - / - | - | 65,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link CPE510 - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Ram: | 64 MB |
| Flash memory: | 8 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 5 GHz |
| Included accessories: | PoE injector, pole mount |
| Os required: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Microsoft Windows 98 Second Edition, Linux, Microsoft Windows NT, Micro |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 7.9 cm x 6 cm x 22.4 cm |
Aprašymas TP-LINK’s 5GHz 300Mbps 13dBi outdoor CPE, the CPE510 is dedicated to cost effective solutions for outdoor wireless networking applications. With its centralized management application, it is flexible and ideal for point-to-point, point-to-multipoint and outdoor Wi-Fi coverage applications. Professional performance, coupled with user-friendly design, makes CPE510 an ideal choice for both business and home users. Funkcijos Built-in 13dBi dual-polarized antenna Directional antenna 6000V Lightning protection 15KV ESD protection Weather proof enclosure Passive PoE adapter |
| Product description: | TP-Link CPE510 - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Ram: | 64 MB |
| Flash memory: | 8 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 5 GHz |
| Included accessories: | PoE injector, pole mount |
| Os required: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Microsoft Windows 98 Second Edition, Linux, Microsoft Windows NT, Micro |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 7.9 cm x 6 cm x 22.4 cm |
Aprašymas
TP-LINK’s 5GHz 300Mbps 13dBi outdoor CPE, the CPE510 is dedicated to cost effective solutions for outdoor wireless networking applications. With its centralized management application, it is flexible and ideal for point-to-point, point-to-multipoint and outdoor Wi-Fi coverage applications. Professional performance, coupled with user-friendly design, makes CPE510 an ideal choice for both business and home users.
Funkcijos
Built-in 13dBi dual-polarized antenna
Directional antenna 6000V
Lightning protection
15KV ESD protection
Weather proof enclosure
Passive PoE adapter