TP-LINK Omada Wireless Bridge 5 GHz 867 Mbps Long-Range Indoor/Outdoor Access Point | EAP215-Bridge KIT | 802.11ac | 1000 Mbit/s | MU-MiMO Yes | PoE in | Antenna type Internal
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP215-Bridge KIT
Prekės kodas (MPN): EAP215-Bridge KIT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 208,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 266.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 1.51 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 1.31 kg |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Producer product name: | EAP215-Bridge KIT |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Antenna type: | Internal |
| Palette Qty: | 289 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 266.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 1.51 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 1.31 kg |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Producer product name: | EAP215-Bridge KIT |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Antenna type: | Internal |
| Palette Qty: | 289 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |