TP-LINK Omada Hardware Controller
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): OC300
Prekės kodas (MPN): OC300
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 298,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Omada OC300 - network management device - cloud-managed |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable |
| Processor: | 1 x Cortex-A72 1.2 GHz |
| Ram: | 2 GB |
| Flash memory: | 8 GB |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Capacity: | Maximum number of clients: up to 15000 Manageable access points: up to |
| Included accessories: | Rack mount kit |
| Os required: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power: | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 29.4 cm x 18 cm x 4.4 cm |
Aprašymas OC300, the hardware controller for the Omada Software Defined Networking (SDN) platform, provides 100% centralized management of access points, switches, and gateways - all controlled from a single interface. Funkcijos Centralized management for up to 500 Omada access points, JetStream switches, and SafeStream routers Cloud access to manage from anywhere, anytime Locally monitor and manage devices with the ultimate security and stability The Omada app for convenient management Industry-leading hardware design with a powerful chipset, durable metal casing, and USB 3.0 port for auto backup Batch management, multi-site management, and remote firmware updates benefit network maintenance The easy-to-use dashboard makes it easy to see your real-time network status and check network usage and traffic distribution Network topology helps IT admins quickly see and troubleshoot connections at a glance |
| Product description: | TP-Link Omada OC300 - network management device - cloud-managed |
| Device type: | Network management device |
| Form factor: | Rack-mountable |
| Processor: | 1 x Cortex-A72 1.2 GHz |
| Ram: | 2 GB |
| Flash memory: | 8 GB |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Capacity: | Maximum number of clients: up to 15000 Manageable access points: up to |
| Included accessories: | Rack mount kit |
| Os required: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Power: | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 29.4 cm x 18 cm x 4.4 cm |
Aprašymas
OC300, the hardware controller for the Omada Software Defined Networking (SDN) platform, provides 100% centralized management of access points, switches, and gateways - all controlled from a single interface.
Funkcijos
Centralized management for up to 500 Omada access points, JetStream switches, and SafeStream routers
Cloud access to manage from anywhere, anytime
Locally monitor and manage devices with the ultimate security and stability
The Omada app for convenient management
Industry-leading hardware design with a powerful chipset, durable metal casing, and USB 3.0 port for auto backup
Batch management, multi-site management, and remote firmware updates benefit network maintenance
The easy-to-use dashboard makes it easy to see your real-time network status and check network usage and traffic distribution
Network topology helps IT admins quickly see and troubleshoot connections at a glance