TP-LINK Omada AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Wall Plate Access Point EAP235-Wall 802.11ac, 2.4 GHz/5 GHz, 867+300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, PoE in
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 77,86 € | |
| S2 | - / - | - | 89,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 184.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 117.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | EAP235-Wall |
| Producer product family: | Omada AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Wall Plate Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 |
| Mounting type: | Wall Plate Mounting |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas An EAP in each room allows guests to enjoy their own private Wi-Fi network that's fast, delivering a strong signal, and providing corner to corner coverage. Funkcijos Connect faster and more Effortless deployment with PoE-powered Quick, simplified installation Full Gigabit ports to bridge network |
| Gross depth (mm): | 184.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 117.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | EAP235-Wall |
| Producer product family: | Omada AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Wall Plate Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 |
| Mounting type: | Wall Plate Mounting |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
An EAP in each room allows guests to enjoy their own private Wi-Fi network that's fast, delivering a strong signal, and providing corner to corner coverage.
Funkcijos
Connect faster and more
Effortless deployment with PoE-powered
Quick, simplified installation
Full Gigabit ports to bridge network