TP-LINK Omada AC1200 Wall-Plate Access Point EAP230-Wall 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, MU-MiMO Yes, Antennas quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 80,03 € | |
| S2 | - / - | - | 78,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 47.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 118.00 mm |
| Net weight: | 0.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | EAP230-Wall |
| Producer product family: | Omada AC1200 Wall-Plate Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | 802.11n/g/b/ac |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| POE: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas EAP230-Wall is designed to meet every network need in environments with numerous separated rooms, like hotels, offices, and dormitories. A device in each room ensures an exclusive, high-speed Wi-Fi connection for every user. Funkcijos Fast dual-band Wi-Fi Integrated into Omada SDN Centralized management Private connection for every room Elegant appearance Easy installation and PoE support Secure guest network |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 47.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 118.00 mm |
| Net weight: | 0.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | EAP230-Wall |
| Producer product family: | Omada AC1200 Wall-Plate Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | 802.11n/g/b/ac |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| POE: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
EAP230-Wall is designed to meet every network need in environments with numerous separated rooms, like hotels, offices, and dormitories. A device in each room ensures an exclusive, high-speed Wi-Fi connection for every user.
Funkcijos
Fast dual-band Wi-Fi
Integrated into Omada SDN
Centralized management
Private connection for every room
Elegant appearance
Easy installation and PoE support
Secure guest network