TP-LINK Omada 8-Port Smart Switch
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG2210XMP-M2
Prekės kodas (MPN): SG2210XMP-M2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 358,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Omada SG2210XMP-M2 V1.6 - switch - 8 ports - smart |
| Device type: | Switch - 8 ports - L2+ - smart |
| Subtype: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 100/1000/2.5G (PoE+) + 2 x 10Gb Ethernet SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 160 W |
| Performance: | Switching capacity: 80 Gbps Packet forwarding rate: 59.52 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 IPv6 interfaces: 32 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing, MLD |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, SSH-2 |
| Features: | Flow control, network monitoring, ARP support, VLAN support, IGMP snooping, DoS attack prevention, port mi |
| Compliant standards: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at |
| Dimensions (wxdxh): | 22.6 cm x 13.12 cm x 3.5 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10/11 |
TP-LINK Omada 8-Port 2.5GBASE-T and 2-Port 10GE SFP+ Smart Switch with 8-Port PoE+ |
| Product description: | TP-Link Omada SG2210XMP-M2 V1.6 - switch - 8 ports - smart |
| Device type: | Switch - 8 ports - L2+ - smart |
| Subtype: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 100/1000/2.5G (PoE+) + 2 x 10Gb Ethernet SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 160 W |
| Performance: | Switching capacity: 80 Gbps Packet forwarding rate: 59.52 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 IPv6 interfaces: 32 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing, MLD |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, SSH-2 |
| Features: | Flow control, network monitoring, ARP support, VLAN support, IGMP snooping, DoS attack prevention, port mi |
| Compliant standards: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at |
| Dimensions (wxdxh): | 22.6 cm x 13.12 cm x 3.5 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10/11 |
TP-LINK Omada 8-Port 2.5GBASE-T and 2-Port 10GE SFP+ Smart Switch with 8-Port PoE+