TP-LINK Omada 8-Port PoE+ 2.5GBASE-T L2+
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): SG3210XHP-M2
Prekės kodas (MPN): SG3210XHP-M2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 540,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3210XHP-M2 V2 - switch - 8 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | 10 Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000/2.5G + 2 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 240 W |
| Performance: | Switching capacity: 80 Gbps Forwarding performance: 59.52 Mpps |
| Capacity: | IP interfaces: 16 IPv4 routes (static): 48 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, static IP routing, IGMPv3, MLDv2, MLD |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c, HTTPS, DHCP |
| Features: | Flow control, IGMP snooping, port mirroring, store and forward, Broadcast Storm Control, Multicast Storm C |
| Compliant standards: | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 8 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
TP-LINK Omada 8-Port PoE+ 2.5GBASE-T L2+ Managed Switch with 2 10GE SFP+ Slots |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3210XHP-M2 V2 - switch - 8 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | 10 Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000/2.5G + 2 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 240 W |
| Performance: | Switching capacity: 80 Gbps Forwarding performance: 59.52 Mpps |
| Capacity: | IP interfaces: 16 IPv4 routes (static): 48 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, static IP routing, IGMPv3, MLDv2, MLD |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c, HTTPS, DHCP |
| Features: | Flow control, IGMP snooping, port mirroring, store and forward, Broadcast Storm Control, Multicast Storm C |
| Compliant standards: | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 8 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
TP-LINK Omada 8-Port PoE+ 2.5GBASE-T L2+ Managed Switch with 2 10GE SFP+ Slots