TP-LINK Omada 8-Port Gigabit Smart Sw
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG2008
Prekės kodas (MPN): SG2008
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 101,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link TL-SG2008 V4 - switch - 8 ports - Managed |
| Device type: | Switch - 8 ports - Managed |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching capacity: 16 Gbps Packet forwarding rate: 11.9 Mpps |
| Capacity: | Binding entries: 512 VLAN groups: 4000 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c, SSH, CLI |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), port mirroring, Weighted Round |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LA |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 20.9 cm x 12.6 cm x 2.6 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7 |
TP-LINK Omada 8-Port Gigabit Smart Switch |
| Product description: | TP-Link TL-SG2008 V4 - switch - 8 ports - Managed |
| Device type: | Switch - 8 ports - Managed |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching capacity: 16 Gbps Packet forwarding rate: 11.9 Mpps |
| Capacity: | Binding entries: 512 VLAN groups: 4000 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c, SSH, CLI |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), port mirroring, Weighted Round |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LA |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 20.9 cm x 12.6 cm x 2.6 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7 |
TP-LINK Omada 8-Port Gigabit Smart Switch