TP-LINK Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch | ES205G | Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 33,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 128.00 mm |
| Gross height (mm): | 92.00 mm |
| Gross weight: | 0.58 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 1174 pc(s) |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | ES205G |
| Producer product family: | Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 128.00 mm |
| Gross height (mm): | 92.00 mm |
| Gross weight: | 0.58 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 1174 pc(s) |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | ES205G |
| Producer product family: | Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |