TP-LINK Omada 28-Port Gigabit Easy Managed Switch with 24-Port PoE+ | ES228GMP | Managed | Rackmountable | SFP ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 393,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 74.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 4.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 138 pc(s) |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Switch type: | Managed |
| Form factor: | Rackmountable |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | ES228GMP |
| Producer product family: | Omada 28-Port Gigabit Easy Managed Switch with 24-Port PoE+ |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 74.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 4.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 138 pc(s) |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Switch type: | Managed |
| Form factor: | Rackmountable |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | ES228GMP |
| Producer product family: | Omada 28-Port Gigabit Easy Managed Switch with 24-Port PoE+ |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |