TP-LINK Omada 24-Port Gigabit L2+ Sw
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG3428X
Prekės kodas (MPN): SG3428X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 330,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3428X V1.6 - switch - 28 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 28 ports - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Performance: | Switching capacity: 128 Gbps Packet forwarding rate: 95.23 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 VLAN groups: 4000 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, DHCP, |
| Features: | Flow control, VPN support, BOOTP support, ARP support, IGMP snooping, Syslog support, DoS attack preventio |
| Compliant standards: | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 80 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
TP-LINK Omada 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3428X V1.6 - switch - 28 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 28 ports - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Performance: | Switching capacity: 128 Gbps Packet forwarding rate: 95.23 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 VLAN groups: 4000 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, DHCP, |
| Features: | Flow control, VPN support, BOOTP support, ARP support, IGMP snooping, Syslog support, DoS attack preventio |
| Compliant standards: | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 80 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
TP-LINK Omada 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots