TP-LINK Omada 24-Port 10/100 Mbps Sw
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SL2428P
Prekės kodas (MPN): SL2428P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 326,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SL2428P V6.6 - switch - 24 ports - smart - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 24 ports - L3 - smart |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 250 W |
| Performance: | Switching capacity: 12.8 Gbps Packet forwarding rate: 9.5 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 Maximum aggregation groups: 8 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9216 bytes |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, SSH, SSH-2, CLI |
| Features: | Flow control, DHCP support, VLAN support, IGMP snooping, port mirroring, Broadcast Storm Control, Multicas |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 4 A |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8 |
TP-LINK Omada 24-Port 10/100 Mbps + 4-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+ |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SL2428P V6.6 - switch - 24 ports - smart - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 24 ports - L3 - smart |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 250 W |
| Performance: | Switching capacity: 12.8 Gbps Packet forwarding rate: 9.5 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 Maximum aggregation groups: 8 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9216 bytes |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, SSH, SSH-2, CLI |
| Features: | Flow control, DHCP support, VLAN support, IGMP snooping, port mirroring, Broadcast Storm Control, Multicas |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 4 A |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 18 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8 |
TP-LINK Omada 24-Port 10/100 Mbps + 4-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+