TP-LINK Omada 10-Port PoE+ Gigabit Sw
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG2210MP
Prekės kodas (MPN): SG2210MP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 215,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG2210MP V4 - switch - 8 ports - smart - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - smart |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 150 W |
| Performance: | Switching capacity: 20 Gbps Forwarding performance: 14.88 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 Maximum aggregation groups: 8 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, static IP routing, IGMPv3, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, |
| Features: | Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, port mirroring, store and forward, Spanning Tre |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 29.4 cm x 18 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10 |
TP-LINK Omada 10-Port PoE+ Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG2210MP V4 - switch - 8 ports - smart - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - smart |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 150 W |
| Performance: | Switching capacity: 20 Gbps Forwarding performance: 14.88 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 Maximum aggregation groups: 8 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, static IP routing, IGMPv3, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, |
| Features: | Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, port mirroring, store and forward, Spanning Tre |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 29.4 cm x 18 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10 |
TP-LINK Omada 10-Port PoE+ Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots