TP-LINK OC400 Omada Hardware Controller
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): OC400
Prekės kodas (MPN): OC400
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 967,08 € | ||
| S2 | - / - | 945,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 528.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 2.97 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 2.87 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
TP-LINK Omada Hardware Controller OC400 UN |
| Gross depth (mm): | 528.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 2.97 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 2.87 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
TP-LINK Omada Hardware Controller OC400 UN