TP-LINK N450 WiFi Advanced AP/Repeater
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-WA901N
Prekės kodas (MPN): TL-WA901N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 36,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link TL-WA901N - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Included accessories: | PoE injector |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 19.5 cm x 13.4 cm x 3.6 cm |
Aprašymas The AP supports a host of different functions that makes your wireless networking experience more flexible than ever before. Now, you can enjoy a better Internet experience when downloading, gaming, video streaming or with any other application that you may wish to use. Funkcijos 450Mbps wireless transmission rate, brings smooth wireless N experience Supports multiple operating modes: Access Point, Client, Universal/WDS Repeater, Wireless Bridge Easily setup a WPA-PSK/WPA2-PSK encrypted secure connection at a push of the WPS button Up to 30 meters (100 feet) of flexible deployment with included Power over Ethernet Injector |
| Product description: | TP-Link TL-WA901N - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Included accessories: | PoE injector |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 19.5 cm x 13.4 cm x 3.6 cm |
Aprašymas
The AP supports a host of different functions that makes your wireless networking experience more flexible than ever before. Now, you can enjoy a better Internet experience when downloading, gaming, video streaming or with any other application that you may wish to use.
Funkcijos
450Mbps wireless transmission rate, brings smooth wireless N experience
Supports multiple operating modes: Access Point, Client, Universal/WDS Repeater, Wireless Bridge
Easily setup a WPA-PSK/WPA2-PSK encrypted secure connection at a push of the WPS button
Up to 30 meters (100 feet) of flexible deployment with included Power over Ethernet Injector