TP-LINK Mesh Extender RE300 802.11ac, 2.4GHz/5GHz, 300+867 Mbit/s, Antenna type 2xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 36,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 94 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Producer product name: | RE300 |
| Producer product family: | Mesh Extender |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| MU-MiMO: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Net weight: | 0.187 kg |
| Tare weight (kg): | 0.099 kg |
| Gross weight: | 0.286 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 94 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Producer product name: | RE300 |
| Producer product family: | Mesh Extender |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| MU-MiMO: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Net weight: | 0.187 kg |
| Tare weight (kg): | 0.099 kg |
| Gross weight: | 0.286 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Warranty: | 36 month(s) |