TP-Link M7352 4G LTE Mobile Wi-Fi
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): M7352
Prekės kodas (MPN): M7352
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 59,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 106.00 mm |
| Gross height (mm): | 17.00 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 66.00 mm |
| Net weight: | 0.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 4739 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 106.00 mm |
| Gross height (mm): | 17.00 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 66.00 mm |
| Net weight: | 0.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 4739 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |