TP-LINK L2 Managed Switch TL-SG3428MP 10/100/1000 Mbps (RJ-45), Managed, Rack Mountable, SFP ports quantity 4, Ethernet LAN (RJ-45) ports 24
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 508,55 € | ||
| S2 | - / - | 499,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 528.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 6.08 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 5.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 464.00 g |
| Plastic (No PET): | 116.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG3428MP |
| Producer product family: | L2 Managed Switch |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Managed |
| Power supply type: | Single |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | Steel case |
| Other features: | |
| Switch layer: | L2 |
Aprašymas Convenient Gigabit Switch with 24-Port PoE+ for a Complete Omada Network. Funkcijos 384 W PoE Budget: 24× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 384 W Full Gigabit Ports: 24× gigabit PoE+ ports and 4× gigabit SFP Slots provide high-speed connections Integrated into Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), Centralized Cloud Management, and Intelligent Monitoring Centralized management: cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management Static routing: helps route internal traffic for more efficient use of network resources Robust security strategies: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, Dos Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication, and more Optimize voice and video applications: L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping Standalone management: Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON, and Dual Image bring powerful management capabilities |
| Gross depth (mm): | 528.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 6.08 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 5.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 464.00 g |
| Plastic (No PET): | 116.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG3428MP |
| Producer product family: | L2 Managed Switch |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Managed |
| Power supply type: | Single |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | Steel case |
| Other features: | |
| Switch layer: | L2 |
Aprašymas
Convenient Gigabit Switch with 24-Port PoE+ for a Complete Omada Network.
Funkcijos
384 W PoE Budget: 24× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 384 W
Full Gigabit Ports: 24× gigabit PoE+ ports and 4× gigabit SFP Slots provide high-speed connections
Integrated into Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), Centralized Cloud Management, and Intelligent Monitoring
Centralized management: cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management
Static routing: helps route internal traffic for more efficient use of network resources
Robust security strategies: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, Dos Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication, and more
Optimize voice and video applications: L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping
Standalone management: Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON, and Dual Image bring powerful management capabilities