TP-LINK JetStream 8-Port Managed Switch
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG3210
Prekės kodas (MPN): SG3210
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 134,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3210 V3.6 - switch - 8 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - L2+ - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP |
| Performance: | Switching capacity: 20 Gbps Forwarding performance: 14.89 Mpps |
| Capacity: | IP interfaces: 16 Static routes: 48 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, MLDv2, MLD |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, CLI, ICMP |
| Features: | BOOTP support, ARP support, DoS attack prevention, store and forward, firmware upgradable, SNTP support, S |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad ( |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 29.4 cm x 18 cm x 4.4 cm |
TP-LINK JetStream 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch With 2 SFP Slots |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3210 V3.6 - switch - 8 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - L2+ - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP |
| Performance: | Switching capacity: 20 Gbps Forwarding performance: 14.89 Mpps |
| Capacity: | IP interfaces: 16 Static routes: 48 |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, MLDv2, MLD |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, CLI, ICMP |
| Features: | BOOTP support, ARP support, DoS attack prevention, store and forward, firmware upgradable, SNTP support, S |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad ( |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 29.4 cm x 18 cm x 4.4 cm |
TP-LINK JetStream 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch With 2 SFP Slots