TP-LINK JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch TL-SG2008P Web Managed Desktop PoE+ ports quantity 4 Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 133,39 € | |
| S2 | - / - | - | 130,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 243 mm |
| Gross weight: | 1.288 kg |
| Gross width (mm): | 315 mm |
| Net weight: | 0.838 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.00535815 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG2008P |
| Producer product family: | JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Web Managed |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| PoE+ ports quantity: | 4 |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 330 mm |
| Gross height master carton: | 380 mm |
| Net weight master carton: | 12.88 kg |
| Tare weight master carton: | 1.066 kg |
| Palette Qty: | 270 pc(s) |
Aprašymas Omada’s Software Defined Networking (SDN) platform integrates network devices, including access points, switches and gateways, providing 100% centralized cloud management. Omada creates a highly scalable network - all controlled from a single interface. Seamless wireless and wired connections are provided, ideal for use in hospitality, education, retail, offices, and more. Funkcijos 62 W PoE budget Full Gigabit ports Integrated into Omada SDN Centralized management Robust security strategies Optimize voice and video applications |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 243 mm |
| Gross weight: | 1.288 kg |
| Gross width (mm): | 315 mm |
| Net weight: | 0.838 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.00535815 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG2008P |
| Producer product family: | JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Web Managed |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| PoE+ ports quantity: | 4 |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 330 mm |
| Gross height master carton: | 380 mm |
| Net weight master carton: | 12.88 kg |
| Tare weight master carton: | 1.066 kg |
| Palette Qty: | 270 pc(s) |
Aprašymas
Omada’s Software Defined Networking (SDN) platform integrates network devices, including access points, switches and gateways, providing 100% centralized cloud management. Omada creates a highly scalable network - all controlled from a single interface. Seamless wireless and wired connections are provided, ideal for use in hospitality, education, retail, offices, and more.
Funkcijos
62 W PoE budget
Full Gigabit ports
Integrated into Omada SDN
Centralized management
Robust security strategies
Optimize voice and video applications