TP-LINK JetStream 48-Port Gigabit L2+ SW
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-SG3452X
Prekės kodas (MPN): TL-SG3452X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 685,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3452X V1 - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 52 ports - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Performance: | Switching capacity: 176 Gbps Packet forwarding rate: 130.94 Mpps |
| Capacity: | Number of interfaces: 16 VLAN groups: 4000 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, DHCP, |
| Features: | Flow control, VPN support, BOOTP support, ARP support, IGMP snooping, Syslog support, DoS attack preventio |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 22 cm x 4.4 cm |
Funkcijos 10G lightning-fast uplink - 4x 10 Gbps SFP+ slots enable high-bandwidth connectivity and non-blocking switching capacity Gigabit speeds - 48x gigabit RJ45 ports offer high-speed and reliable connections to other switches and devices Integrated into Omada SDN - Zero-Touch Provisioning (ZTP), centralized cloud management, and intelligent monitoring Centralized management - cloud access and omada app for ultra-convenience and easy management Static routing - helps route internal traffic for more efficient use of network resources Robust security strategies - IP-MAC-port binding, ACL, port security, dos defend, storm control, DHCP snooping, 802.1X, radius authentication, and more Optimize voice and video applications - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping Standalone management - Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON, and Dual Image bring powerful management capabilities |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3452X V1 - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 52 ports - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Performance: | Switching capacity: 176 Gbps Packet forwarding rate: 130.94 Mpps |
| Capacity: | Number of interfaces: 16 VLAN groups: 4000 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, DHCP, |
| Features: | Flow control, VPN support, BOOTP support, ARP support, IGMP snooping, Syslog support, DoS attack preventio |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 22 cm x 4.4 cm |
Funkcijos
10G lightning-fast uplink - 4x 10 Gbps SFP+ slots enable high-bandwidth connectivity and non-blocking switching capacity
Gigabit speeds - 48x gigabit RJ45 ports offer high-speed and reliable connections to other switches and devices
Integrated into Omada SDN - Zero-Touch Provisioning (ZTP), centralized cloud management, and intelligent monitoring
Centralized management - cloud access and omada app for ultra-convenience and easy management
Static routing - helps route internal traffic for more efficient use of network resources
Robust security strategies - IP-MAC-port binding, ACL, port security, dos defend, storm control, DHCP snooping, 802.1X, radius authentication, and more
Optimize voice and video applications - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping
Standalone management - Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON, and Dual Image bring powerful management capabilities