TP-LINK JetStream 28-Port Managed Switch
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG3428MP
Prekės kodas (MPN): SG3428MP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 499,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3428MP V6.6 - switch - 28 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 28 ports - L2+ - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 384 W |
| Performance: | Switching capacity: 56 Gbps Packet forwarding rate: 41.66 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 IPv4 routes (static): 16 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, |
| Features: | Flow control, VPN support, BOOTP support, ARP support, IGMP snooping, Syslog support, DoS attack preventio |
| Compliant standards: | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 8 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 33 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10/11 |
TP-LINK JetStream 28-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+ |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3428MP V6.6 - switch - 28 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 28 ports - L2+ - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 384 W |
| Performance: | Switching capacity: 56 Gbps Packet forwarding rate: 41.66 Mpps |
| Capacity: | Priority queues: 8 IPv4 routes (static): 16 |
| Mac address table size: | 16K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, ICMP, |
| Features: | Flow control, VPN support, BOOTP support, ARP support, IGMP snooping, Syslog support, DoS attack preventio |
| Compliant standards: | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 8 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 33 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10/11 |
TP-LINK JetStream 28-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+