TP-LINK JetStream 28-Port Gigabit Smart Switch TL-SG2428P Web Managed Rackmountable SFP ports quantity 4 PoE+ ports quantity 24 Power supply type Single
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 358,66 € | ||
| S2 | - / - | 390,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 530 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 4 kg |
| Gross width (mm): | 335 mm |
| Net weight: | 2.8 kg |
| Packing quantity: | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 960.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.017755 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG2428P |
| Producer product family: | JetStream 28-Port Gigabit Smart Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Switch type: | Web Managed |
| Power supply type: | Single |
| Form factor: | Rackmountable |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| PoE+ ports quantity: | 24 |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 360 mm |
| Gross height master carton: | 420 mm |
| Net weight master carton: | 16 kg |
| Tare weight master carton: | 1.414 kg |
| Palette Qty: | 80 pc(s) |
Funkcijos Full Gigabit ports provide high-speed connections Centralized management - cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management Static Routing - helps route internal traffic for more efficient use of network resources Robust security strategies - IP-MAC-Port binding, ACL, port security, Dos defend, storm control, DHCP snooping, radius authentication Optimize voice and video applications - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping |
| Gross depth (mm): | 530 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 4 kg |
| Gross width (mm): | 335 mm |
| Net weight: | 2.8 kg |
| Packing quantity: | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 960.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.017755 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG2428P |
| Producer product family: | JetStream 28-Port Gigabit Smart Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Switch type: | Web Managed |
| Power supply type: | Single |
| Form factor: | Rackmountable |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| PoE+ ports quantity: | 24 |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 360 mm |
| Gross height master carton: | 420 mm |
| Net weight master carton: | 16 kg |
| Tare weight master carton: | 1.414 kg |
| Palette Qty: | 80 pc(s) |
Funkcijos
Full Gigabit ports provide high-speed connections
Centralized management - cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management
Static Routing - helps route internal traffic for more efficient use of network resources
Robust security strategies - IP-MAC-Port binding, ACL, port security, Dos defend, storm control, DHCP snooping, radius authentication
Optimize voice and video applications - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping